أسئلة امتحان القيادة التركية بالعربي_Arapça Ehliyet Sınavı Hazırlık ve Çıkmış Sorular

”Soaka” Arapça da ne demek?

Arap dilinde ”Soaka” suruş anlamı demektir. 

Bu websitenin hikayesi nedir!

Bizim web siteden Arapça Ehliyet Sınavı Hazırlık ve Çıkmış Soruları en kolay ve en doğru çevrilmiş şekilde faydalanabilirsiniz.

Turk devlet surucu ehliyet sınavı arapça olarak başvuru sağladıktan sonra bu web site sıfırdan kurdum. Özellikli sürücü ehliyet sınavı Arapça olarak girmek isteyenler için. 

Kendime sürücü ehliyet turkçe olarak çıkardım ve onu çok zorlandım ama sınava yeni gerenlar artık bunu kurtulacaklar .Bu web sitesi Turk sürücü ehliyet sınavı Arapça olarak bütün gereken bilgileri bulabileceksiniz.

Size en önemli nokta budur, web sitenin içindeki bütün bilgileri çok düzgün bir şikelde çevrilmiştir çünkü yapılan bütün çevirinin işlemleri Arapça ana dili olan biriyle yapılmıştır.

Sonuç olarak Arapça Ehliyet Sınavı Hazırlık ve Çıkmış Soruları bu web sitede bütün gereken şeyler bulursunuz. Ayrıca bazı aksamlara ulaşabilmek için üye olmanız gerekecek tır ve bu konu ilgili daha bilgi almak için bize ulaşabilirsinz.
Not:Bu sayfanın alt kısmında ulaşım bilgileri mevcuttur. 

web sitesi içindeki bilgileri:

1. Sürücü eğitim rehberi :

Bu linkten sürücü ehliyet kitabının özeti ülaşabilirsiniz fakat burada en önimle kısımlar ”Trafik ve Çevre Bilgisi artı Ilk Yardım Bilgisi

2. Sorular Bankası :

Bu linkten çıkmış soruları Arapçaya çevrilmiş ve kitabin kısımlara göre dört bölüme ayrılmış. yani ,Trafik Adabı,Trafik ve Çevre bilgisi, Araç Tekniği ve İlk Yardım Bilgisi.

3. Ehliyet Çıkmış Sorular (Sadace Arapça’da):

Bu linkten çıkmiş soruları Arapçaya çevrilmiş ve sınav olarak hazırlanmış.
Her sınav 50 soru , 45 dk süresi bir sınav olarak hazırlanmiş .

Not: Bu kısımdaki sorular sadace Arapça olarak hazırladık ,amacımız kolyce ve hızlı bir şekilde pratık yapabilmek için.

4. Ehliyet Çıkmış Sorular (Arapça ve Turkçe):

Bu linkten çıkmış soruları Arapçaya çevrilmiş ve sınav olarak hazırlanmış yanliz orjınal soru Turkçe olarak bırakılmış hakiki sınav gibi.

Her sınav 50 soru , 45 dk süresi bir sınav olarak hazırlanmiş .

Bize Ulaşın:

Benim cep numaradan ulaşabilirsiniz +905531165982 ya da aşağıdaki linke tıklayın .